Wiola rekomenduje torebki monnari

Wydało mi się to dość łatwowierne - nadał Bettger - natomiast zmusiło mnie do wysłuchania całego wywodu". Hali wytłumaczył, iż jego błąd polegał na tym, iż zbyt soiri czasu poświęcał na zachwalanie własnych produktów, a za niedużo na zdobycie wiadomości o swoich przyszłych petentach. „Pytania Halla miały wyłącznie jeden cel - powiada Bettger. -Pomóc ludziom wydedukować, czego chcą, a odtąd wesprzeć im zamierzyć, jak to zdobyć". Kwestia ta zrewolucjonizowała postępowanie Bettgera do handlu. „Wcześniej był to tylko sposób zyskiwania na życie. Nie starałem się zwiększać się z ludźmi z bojaźnie, iż potraktują mnie jak męczyduszę. Ale odzieży damskiej wyszukałem źródło wen i zamyśliłem, iż resztę mojej komercyjnej kariery nagnę tej jednej zasadzie: zebrać informacje, czego ludzie pragną, i popierać im to zdobyć". A zatem druga zasada wykrywania z ludzi tego sklep internetowy, co w nich najlepsze, dudni następująco: Zauważaj Potrzeby Entego Człowieka Niefortunnie, całego szeregu kierowników lekceważy ten inauguracyjny etap.

Mniemają, iż pobudzanie jest równoznaczne z poklepywaniem po plecach i huraoptymistycznym tłumaczeniem. W tej chwili sukienek wieczorowych motywacja jest czymś więcej. Plan motywacji koniecznie musi być perfekcyjnie zharmonizowany, jak założenie na wzoru. Zanim uruchomimy soft funkcjonowania i zapoczątkujemy wpychać wariacje, musimy sumiennie przyjrzeć się ludziom. Wypada zadać sporo zapytań, zebrać informacje, gdzie ci ludzie byli, dokąd torebek monnari idą, w co wierzą, jakie są ich ciepłe paragrafy, co uwielbiają, a wielbią nienawidzą^ To znaczy, musimy wstąpić w aktualny stan ich podmiotowych potrzeb.

Freud, twórca hipotez psychoanalizy uczynił nam ogromną przysługę uzasadniając, iż człowiecze przeżycia mają nazwane przesłanki i że każdego osobnika można inspirować. Jak tylko, więc ludźmi adresują pożądania, to można minąć frustracji i niepowodzeń, wpatrując się pieczołowicie i dowiadując, w jaki sposób najwydajniej przemówić do ich pragnień. Frank Bettger opowiada, jak tę zasadę wykorzystał w swoim kościele.

Kiedy przebrano go na kierownika nieznacznej, borykającej się z trudnościami pepiniery niedzielnej, głównie pomyślał o potrzebie powiększenia tej organizacji. „Mogłem stanąć i oznajmić ludziom, że albowiem mnie wybrali, czekam od nich współpracy i pomocy. Zaszedłem aczkolwiek do morału, że w znacznym stopniu większą możliwość zdobycia tego, czego ja chcę, będę miał wtenczas, kiedy porozmawiam z nimi o tym, czego chcą oni". Oto, co Bettger powiedział w trakcie nabożeństwa: Chcę przez niewiele zobacz minut porozmawiać o tym, czego wy chcecie.
Macie dzieci i potrzebujecie, żeby szły do wylęgarnie niedzielnej, napotykały z innymi dziećmi i uczyły czegoś więcej o życiu z tej celującej Księgi. Wszyscy chcemy, ażeby nasze dzieci uniknęły błędów, które my popełniliśmy. Jak to osiągnąć? Jedynym środkiem jest podniesienie personelu uczącego w naszej budzie. W szkółce niedzielnej mamy w obecnej chwili jedynie dziewięciu profesorów, wliczając w to samego pastora, a pożądamy przynajmniej dwudziestu pięciu. A nuż niektórzy nie mogą postanowić się, bo mają te same obawy, jakie miałem ja, kiedy rok temu wziąłem wytworność chłopczynów. Obawiałem się, że niewystarczająco znam Księgę. Cóż, teraz mogę księgę powiedzieć, iż ucząc dzieci przez sześć miesięcy po dwadzieścia minut w każdą niedzielę, wyszkolicie się Biblii więcej niż poprzez sześć lat samego odsłuchiwania o niej. W taki sposób jednocześnie poczynicie coś dla siebie samych!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *